Bu bir demo: Mackiew Sunucu Sitesi. Veriler örnektir. Kendi sunucun için Discord'a katıl →
NO

Şu an 69 oyuncu oyunda

Sunucunu seç, oyuna gir.

5 sunucu%65 doluluk
Rekabetçi 5v5 18/20

Public

de_mirage

Klasik rekabetçi harita döngüsü, 128 tick, aktif yetkili.

Bağlan

CANLI · Rekabetçi 5v5

Public

de_mirage 18/20

CT

5

0:29Tur 14 / 24

T

8

Terörle Mücadele5 / 9 hayatta
OyuncuKDSkorPing
Onur17144621
Rüzgar17144144
deniz13183871
nox16123734
kartal10172770
SelinADMIN6182735
Poyraz1172066
kaan07621822
Alp0151066
Teröristler7 / 9 hayatta
OyuncuKDSkorPing
lynx21165536
Sinan18105134
AtlasADMIN14174246
Eymen1474024
Arda11123666
iremVIP1443515
tuna1583415
EmirVIP9122922
Toprak352229

Veriler sunucudaki Mackiew eklentisinden birkaç saniyede bir güncellenir. (Demo: örnek veri)

Sunucuya bağlan
Sadece AWP 22/24

AWP

awp_lego_2

Sadece keskin nişancı. Refleksini ve isabetini geliştir.

Bağlan

CANLI · Sadece AWP

AWP

awp_lego_2 22/24

#OyuncuKDSkorPing
1Baran45189064
2Kaya45349015
3ruya4478819
4Fırtına4398654
5Rüya43218630
6sniper_tr3997840
7Umut39147848
8MertADMIN3847651
9Oğuz3697253
10sarp30276050
11taha27315467
12berk123184631
13DorukADMIN23204632
14Volkan18133634
15Cem18123672
16ÇağanVIP1643241
17Koray14222816
18Mete10372039
19ahmet558261663
20deli_yürek8371657
21KaraKurt761458
22Tarık12214

Veriler sunucudaki Mackiew eklentisinden birkaç saniyede bir güncellenir. (Demo: örnek veri)

Sunucuya bağlan
Retake 9/10

Retake

de_inferno

Bombayı geri al ya da koru. Kısa ve yoğun turlar.

Bağlan

CANLI · Retake

Retake

de_inferno 9/10

CT

9

0:32Tur 17 / 30

T

7

Terörle Mücadele2 / 5 hayatta
OyuncuKDSkorPing
Batu1864356
ÇağanVIP1142517
Alper8102334
SerkanVIP321822
Yiğit04021
Teröristler3 / 4 hayatta
OyuncuKDSkorPing
Can1584141
headhunter19123849
Mete1463324
kuzgun02670

Veriler sunucudaki Mackiew eklentisinden birkaç saniyede bir güncellenir. (Demo: örnek veri)

Sunucuya bağlan
Deathmatch 14/20

Deathmatch

de_dust2

Isınma için ideal. Sadece headshot modu her saat başı.

Bağlan

CANLI · Deathmatch

Deathmatch

de_dust2 14/20

#OyuncuKDSkorPing
1Ozi44178821
2TuğraVIP44218862
3polat4228461
4Kadir39177842
5Hakan37307472
6AkınVIP3777457
7Ilgaz28265666
8Zafer25385041
9Burak25275050
10Rıza2354656
11Erdem14402837
12Okan7341448
13börü6371219
14Tolga413852

Veriler sunucudaki Mackiew eklentisinden birkaç saniyede bir güncellenir. (Demo: örnek veri)

Sunucuya bağlan
Surf / Zamanlayıcı 6/32

Surf

surf_kitsune

Rekor tabloları, kademeli haritalar, yeni başlayan dostu.

Bağlan

CANLI · Surf / Zamanlayıcı

Surf

surf_kitsune 6/32

#OyuncuPuanPing
1Nazım27532
2Serdar20032
3Oktay10024
4Gökhan7562
5Gökhan051
6Arın041

Veriler sunucudaki Mackiew eklentisinden birkaç saniyede bir güncellenir. (Demo: örnek veri)

Sunucuya bağlan

Cihan

Mute

Müzik çalma

20.10.2026 20:27 · Ece

Ferit

Gag

Küfür / hakaret (Kural 1.1)

20.10.2026 19:18 · Selin

Yiğit

Mute

Ses değiştirici

20.10.2026 14:19 · Mert

wallhack_kral

Mute

Müzik çalma

20.10.2026 05:16 · Kerem

pars

Mute

Oylama ile susturma

20.10.2026 03:04 · Ece

Eymen

Ban

Bug istismarı (Kural 2.4)

20.10.2026 00:38 · Doruk

Hakan

Gag

Küfür / hakaret (Kural 1.1)

19.10.2026 22:08 · Ece

Teoman

Gag

Küfür / hakaret (Kural 1.1)

19.10.2026 21:57 · Ece

baran.tr

Ban

Hile kullanımı (Kural 2.1)

19.10.2026 21:48 · Mert

ali_55

Mute

Küfür / hakaret (Kural 1.1)

19.10.2026 20:03 · Doruk

Bilge

Ban

Oylama ile ban

19.10.2026 19:17 · Doruk

Kutay

Gag

Reklam (Kural 4.2)

19.10.2026 01:28 · Mert

Başvurular açık

Yetkili ekibine katıl

Aktif, adil ve sabırlı mısın? Başvurunu birkaç dakikada gönder.

En çok destek olanlar

  1. 1Kuzey450 ₺
  2. 2ege.tr300 ₺
  3. 3Atlas150 ₺

Discord sunucumuz

Duyurular, etkinlikler ve destek

YouTube kanalımız

Turnuva tekrarları ve en iyi anlar

TikTok'ta biz

Kısa klipler, haftalık çekiliş

Toplam oyuncu

22.573

Son 7 gün

3.184

Bugün

612

VIP oyuncu

135

Toplam ban

4.750

Toplam mute

3.548

Oyuncular ne diyor

4.7· 358 yorum

Rüzgar

19 Ekim 2026

Yetkililer gerçekten aktif, hileci şikayetine 5 dakikada döndüler. AWP sunucusu bağımlılık yaptı.

mira

16 Ekim 2026

Ping düşük, tick iyi. Retake akşamları hep dolu, sıra beklemeden giriyorum.

Kuzey

12 Ekim 2026

Sıralama sayfası çok iyi, kendi gelişimimi takip ediyorum. Surf'e daha çok harita gelse süper olur.

Bora

7 Ekim 2026

Discord ile site bağlantısı harika, VIP süremi direkt sitede görüyorum.

NOVA

Adil oyun, aktif yetkililer ve her akşam dolu sunucular. Steam ile giriş yap, istatistiklerini takip et, sıralamada yüksel.

Steam ve Valve, Valve Corporation'ın ticari markalarıdır.Altyapı: Mackiew
Demoda giriş kapalı. Gerçek sitede Steam ve Discord ile giriş yapılır.